Skip to content

Nyt nuijitaan hintoja, lähde mukaan kampanjaan!

Nokialla nuijitaan positiivisesti! Yrittäjä, osallistu kampanjaan, jossa voit räätälöidä asiakkaille tarjoustuotteita ja -palveluja joka tiistai ajalla 17.11.-22.12.2020. Lähde mukaan nuijmaan hintoja ja ilmoittaudu mukaan viimeistään pe 6.11.2020. Kampanjan järjestävät Nokian yrittäjät ry ja Nokian kaupunki.
Nokian nuija-tapahtuman logossa on nuija ja taustalla numeroita kirkkaan keltaisella pohjalla.

Lähde mukaan nuijimaan hintoja ja osallistu kampanjaan, jossa voit räätälöidä asiakkaille tarjoustuotteita ja -palveluja. Kampanja on ajalla 17.11.-22.12.2020 ja tarjoukset ajoittuvat aina tiistai-päivälle. Tarjoukset voivat olla niin kivijalkaliikkeessä, verkkokaupassa, lahjakortteina tai mitä hintoja yrityksesi ikinä päättääkään nuijia.

Osallistuminen maksaa 50 € + alv./yritys. Vastaat itse tarjousten päivityksistä FB-tapahtuman alle sekä omiin kanaviisi. Järjestäjät koordinoivat tapahtuman markkinointia omissa ja yhteistyökumppaneiden kanavissa. Nyt mukaan nuijimaan! Ilmoittaudu mukaan viimeistään pe 6.11.2020 verkkolomakkeen kautta.

Kampanjan järjestävät Nokian yrittäjät ry ja Nokian kaupunki.

Lisätietoja

Nokian yrittäjät ry
Päivi Koskinen, paivi@siison.fi, p. 050 555 5807
Miia Nieminen, kartanonmiina@gmail.com, p. 040 061 8869

Nokian kaupunki
Tiina Rinne-Järvensivu, yrityskoordinaattori
tiina.rinne-jarvensivu@nokiankaupunki.fi. p. 050 351 8210

 

Etsitkö yritykseesi uusia osaajia, harkitsetko työntekijän palkkaamista tai haluatko kehittää henkilöstösi tai omaa osaamistasi? Tule yrittäjien aamukahveille keskiviikkona 11.11. kuulemaan, millaista käytännön apua rekrytointiin, koulutukseen ja yrityksen kehittämiseen on tarjolla Nokialla ja Tampereen seudulla.
22.10.2026
Lähde mukaan Nokian bisneslounaille! Lounashetki on suunnattu yrittäjille, yritysten edustajille, yrittäjähenkisille tai yritystoimintaa suunnitteleville, niin nokialaisille kuin lähikuntienkin toimijoille. Seuraava bisneslounas on Lounas-Kahvila Varjoskassa keskiviikkona 18.11. klo 11.30 alkaen.
16.10.2026
Mitä datakeskusinvestoinnit tarkoittavat alueen yrityksille ja millaisia uusia liiketoimintamahdollisuuksia ne voivat synnyttää? Tervetuloa yrityksille suunnattuun aamutilaisuuteen tiistaina 24.11. Nokian Pancho Villaan kuulemaan datakeskusalan kehityksestä, tulevista investoinneista ja niiden tarjoamista liiketoimintamahdollisuuksista.
13.10.2026
Yritysten sijoitusaamussa saat asiantuntijan näkemykset talouden ja korkomarkkinoiden kehityksestä sekä kuulet, mihin juuri nyt kannattaa kiinnittää huomiota sijoittamisessa. Aamupalan lomassa pääset verkostoitumaan ja kuulemaan myös Nokian Pyryn Mestis-joukkueen ajankohtaiset kuulumiset päävalmentaja Toni Rautakorven kertomana.
7.10.2026